לאחרונה "פרצה" הבינה המלאכותית לחיינו אשר מצד אחד - הפכה את החיים של רבים מאיתנו לקלים יותר, אך מצד שני - מדובר בתחום שטרם הוסדר מבחינה רגולטורית, ולכן יש דברים רבים שחשוב לדעת בטרם: (א) משתמשים בכלי בינה מלאכותית; (ב) יוצרים תכנים באמצעות בינה מלאכותית; (ג) מתקשרים בהסכמים אשר במסגרתם אנו מזמינים עבודה שתיוצר באמצעות בינה מלאכותית.

 

 שימוש בבינה מלאכותית מעלה שאלות רבות, ובהן: (א) למי שייך תוכן שיצרתם בבינה מלאכותית?; (ב) האם ייתכן מצב שתוכן שיצרתם בבינה מלאכותית ייוצר עבור מישהו אחר?; (ג) האם אפשר לתבוע אותנו בגין שימוש בבינה מלאכותית?; (ד) האם יש חוק כלשהו שמגן על משתמשי הבינה המלאכותית

 

 

רוצים לדעת מה הדין לגבי שימוש ב-CHAT GPT? מוזמנים לקרוא את המאמר שכתבתי בעניין היבטים משפטיים בשימוש בתכנים שיצרתם ב-CHAT GPT.

 

רוצים לדעת מה הדין לגבי שימוש ב-MIDJOURNEY? מוזמנים לקרוא את המאמר שכתבתי בעניין היבטים משפטיים בשימוש בתכנים שיצרתם ב-MIDJOURNEY.

 

רוצים לדעת מה הדין לגבי שימוש ב-DALL E? מוזמנים לקרוא את המאמר שכתבתי בעניין היבטים משפטיים בשימוש בתכנים שיצרתם ב-DALL E.

 

 

רוצים לדעת מה הדין לגבי שימוש ב-LEONARDO AI? מוזמנים לקרוא את המאמר שכתבתי בעניין היבטים משפטיים בשימוש בתכנים שיצרתם ב-LEONARDO AI.

 

 

  

 

משרדנו מתמחה בייעוץ משפטי הנוגע לעולמות הבינה המלאכותית, וביכולתכם לפנות למשרדנו ונסייע בעניין.

בינה מלאכותית (AI)